Bilgisayar Servisi – Tablet Servisi

Bilgisayar Servisi – Tablet Servisi

Bilgisayar Servisi

Yorum Yaz

1336 kez incelendi.

Proses Bilgisayar Sektöründe Senelerini Doldurmuş En Köklü Bilişim Sektörlerinden Birtanesidir Proses Bilgisayar Notebook Servisi, Notebook Tamiri, Tablet Tamiri, Ve Ağ Donanım Hizmetleri İle Size En Hızlı Ve En İyi Kesin Çözüm Sağlayan Bilişim Firmasıdır.

Teknik Servis Çağrı merkezimize tek bir telefonla markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

 Standart tamir, bakım , onarım, temizlik ve servis hizmetlerinin yanı sıra yerel iletişim ağı (LAN) genel iletişim ağı (WAN) tüm server ve sistemlerinin kurulumu ve teknik desteği ve backup (YEDEKLEME) sistemleri, PC ana sistem bağlantıları, internet, virüs tespiti, MS Office Programları, yedek parça hizmetlerini vermekteyiz.

 Bakım anlaşmaları, çağrı başı servis, çağrı başı anlaşmalar, bilgisayar, notebook, yazıcı, monitör, onarımı danışmanlık hizmetleri destek hattı temizlik ve koruyucu bakım taşınma hizmeleri, 2. el cihaz alımı ve satımı, paket program satışı ve bu programların eğitim ve teknik desteklerinin sağlanması. Orjinal ve muadil toner, kartuş ve şeritlerin satışı, % 100 garanti verilerek toner ve kartuş dolumu yapılmaktadır.

 Birbirinden farklı onlarca sektörde, ihtiyaç sahibi müşterilerimizin, teknolojik altyapısını, alternatif yazılım ürünleri ile desteklemekte ve otomasyona geçişlerinde destek olmaktayız.

 Biliyoruz ki, bizler her zaman müşterimizden bir adım önde olmalı ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunabilme noktasında hazır olmalıyız.

 Vizyon : Türkiye’nin bilişim sektöründe uzmanlaşmış öncü firması olmaktır.

 Misyon : Türk donanım ve yazılım sistemi gelişimine, kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi, kişi ve kurumlara özel, çeşitli piyasa segmentlerinin beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan yüksek derecede ihtisaslaşmış kaliteli ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz